Dylan O’brien Kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu

Dylan O’brien Kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu

Nisan 7, 2021 0 Yazar: admin

Yabancı filmlerden aşina olduğumuz Dylan O’brien kimdir? Yakışıklı oyuncu Dylan O’brien yaşı, boyu kilosu nedir? Çoğu kişinin Teen Wolf dizisinde tanıdığı Dylan O’brien oynadığı filmleri nelerdir? 2021 Aşk ve canarlar dizisinde oynayacak olan Dylan O’brien Sevgilisi Kimdir? Kendisini eminim yakından takip etmek isteyeceğiniz Dylan O’brien İnstagram hesabı nedir? dylan o brien ödülleri nelerdir?

Dylan O’brien Filmleri

 • Labirent: Ölümcül kaçış
 • Labirent: Alev deneyleri
 • Labiren: Son isyan
 • suikastçı
 • Love and mosters
 • İlk kez
 • Genç çıraklar
 • Deep Water horizon
 • Bumblebee

Dylan O’brien Dizileri

 • Weird city
 • Teen Wolf
Dylan O'brien Kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu

Dylan O’brien Yaşı

26 Ağustos 1991’da doğmuştur. Şuan 29 yaşında.

Dylan O’brien Kilosu

70 kilodur.

Dylan O’brien Boyu

Boyu 1.78’dir.

Dylan O’brien Sevgilisi

Sevgilisi yoktur.

Dylan O’brien Kimdir?

Dylan O’Brien, Amerika doğumlu yakışıklı bir aktördür fakat aslen Amerikalı değildir.İlk büyük rolü MTV kanalında ki Teen Wolf’ta Stiles Stilinski rolü idi. Bu dizi de 6 sezon boyunca düzenli bir şekilde vardı. Ama O’Brien, Maze Runner adlı bilim kurgu filminde oynayınca daha çok anılmaya başladı. Böylece bir çok film teklifi almaya başladı. Aksiyon filmi olan American Assassin’de kurgusal bir terörist olan Mitch Rapp’ı canlandırdı. Transformers taksitli Bumblebee’deki ana karakteri canlandırdı. Deepwater Horizon adlı afet filminde gerçek hayattaki Deepwater Horizon patlamasından kurtulan Caleb Holloway’i canlandırdı. O’Brien ayrıca Aşk ve Canavarlar adlı macera filminin başrolünü oynadı.

Gençlik Yıllarında O’brien

O’Brien, New York’ta, Oyunculuk öğretmeni olan aktris Lisa’nın çocuğur. Bunun yanı sıra kamera operatörü Patrick O’Brien’ın oğludur. Springfield Kasabasında, ailesiyle birlikte on iki yaşına kadar büyüdü Sonra California, Hermosa Beach’e taşındılar. Babası İrlanda kökenlidir ve annesi İtalyan, İngiliz ve İspanyol kökenlidir. Mira Costa Lisesi’nden 2009 yılında mezun olduktan sonra, spor yayıncılığını sürdürmeyi ve New York Mets için çalışmayı düşündü. O’Brien, 14 yaşında videolarını YouTube kanalında yayınlamaya başladı. Videoların gelişmesiyle birlikte, yerel bir yapımcı ve yönetmen, lise son sınıftayken bir web dizisi için çalışma yapması için ona yaklaştı. bir spor yayıncılığı uzmanı olarak, ancak bunun yerine oyunculuk kariyerine devam etmeye karar verdi.

Dylan’nın kariyeri

Oyunculuk kariyerine başlamadan önce, O’Brien, kişisel YouTube kanalında çektiği kısa filmin yönetmenliğini yaptı. Aynı zamanda bağımsız rock grubu Slow Kids at Play’in davulcusuydu.
1985 yapımı Teen Wolf filmine gevşek bir şekilde dayanan MTV’nin Teen Wolf dizisindeki ana rollerden birini almadan önce birkaç seçmeye gitti. Scott’ı oynamasına karar verdiler ancak senaryoyu okuduktan sonra O’Brien bunun yerine Stiles rolünü istedi. Dört seçmeden sonra oyuncu kadrosuna kabul ettiler.


2011’de O’Brien, tamamen doğaçlama, bağımsız komedi filmi High Road’da izleyicileri ile tanıştı. Ertesi yıl romantik komedi The First Time’da rol aldı.
2013 yılında, O’Brien komedi filmi The Internship’te rol aldı. Aynı yıl, O’Brien, Teen Wolf’tan ara verirken 2013 yazında çekime başlayan The Maze Runner’ı çekti. Başrol Thomas’ı oynadı. 18 Eylül 2015’te sinemalarda gördüğümüz Maze Runner: The Scorch Trials’da Thomas’ın rolünü yeniden canlandırdı.

Dylan O'brien Kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu


Mart 2016’da O’Brien, Labirent: Son isyan için bir dublör çekerken sette ciddi şekilde yara aldı. O’Brien, beklenmedik bir şekilde araçtan çekilip başka bir araca çarptığında hareket eden bir aracın üstünde koşu takımı içindeydi. Yaraları arasında yüz kırıkları, beyin sarsıntısı ve beyin travması vardı. O’Brien daha sonra kazanın yüzünün “sağ tarafının çoğunu kırdığını” söyledi; rekonstrüktif yüz ameliyatı geçirdi. Aylarca iyileştikten sonra, O’Brien sonunda başka projeleri de çekmeye başladı ve Mart 2017’de Son isyan çekimlerine devam etti. sağlığına tamamen geri döndüğünü dile getirdi. Film 26 Ocak 2018’de gösterime girdi.
2016 yılında, 2010 Deepwater Horizon patlamasına dayanan felaket-gerilim-dram Deepwater Horizon’da rol aldı. 2017’de baş karakter Mitch Rapp’ı oynadığı bir aksiyon-gerilim filmi olan American Assassin’de rol aldı ve 2018’de Transformers’ın spin-off filmi Bumblebee’de CGI başlık karakterini seslendirdi.


O’Brien, 2019’da komedi bilim kurgu antoloji dizisi Weird City’de konuk oyuncu olarak yer aldı. 2020’de, 2018’de filme alınan gizemli gerilim filmi The Education of Fredrick Fitzell’de ve kıyamet sonrası yolculuğa çıkan Love and Monsters filminde rol aldı.

Son dizisi Aşk ve canavarlar’ın Fragmanı için tıklayabilirsiniz. Benimbilgim.com sitesinin Kimdir bölümüne bakabilirsiniz.