Ella Purnell kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu

Ella Purnell kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu

Nisan 17, 2021 0 Yazar: admin

Ella Purnell kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu nedir? Bu ismi özellikle araştırdık.

Filmleri Nelerdir?

  • Bayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları
  • Wildlike
  • Malefiz
  • Army Of The Dead
  • Davetsiz Misafirler
  • Never Let Me Go
  • Göster Gününü 2

Yaşı Kaçtır?

17 Eylül 1996 

Boyu Nedir?

1,63 m

Kilosu nedir?

50 kg

Ella Purnell kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu

Ella Purnell Kimdir?

17 Eylül 1996 Londra da doğdu. Onu annesi ile büyütmüştür. Babasının diğer evliliğinden üç erkek kardeşi vardır. Forest School’da eğitim görmesinin ardından London School for Girls’e kabul ettiler. Bir taraftan okula giderken diğer taraftan ise Sylvia Young Theatre School’da oyunculuk ve dans eğitimi almaya başladı. Burada Sylvia Young Agency onu keşfetti. 2008 yılında yüzlerce kızın seçmelerine girdiği Theatre Royal, Drury Lane’de gösterime girecek olan Oliver! isimli oyunda rol almayı başardı. Bir yıl boyunca burada rol aldı. Ardından ise ilk ciddi rolü olan Never Let Me Go’da Ruth karakterinin gençliğini canlandırdı.

Aynı sene içerisinde Ways to Live Forever adlı filmde Kayleigh karakteri ile oyunculuğa devam etti. BBC tarafından ekranlarda yayınlanan Candy isimli televizyon filminde de yine başroldeki karaktere hayat vermesinin ardından ise Intruders ve Kick-Ass 2 filmlerinde de ona verilen rolleri en iyi şekilde canlandırmayı başardı. Maleficent, Wildlike gibi filmlerde rol almasının ardından ise 2015 yılında Cyberbully isimli televizyon filmi için kamera karşısına geçti ve Megan karakterine hayat verdi. 2016 yılında da The Legend of Tarzan ve Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children filmlerinde ona verilen rolleri oldukça başarılı bir şekilde yerine getirdi. Şimdilerde ise yeni çekilmekte olan Access All Areas filminde Mia karakteri ile çekimlerde yer almakta.

Ella Purnell kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu

Ella Purnell kimdir? Filmleri, yaşı, boyu, kilosu yazımızı okudunuz. Böylelikle bu soruların cevabını öğrenmiş oldunuz. Kimdir? Bölümüne bakabilirsiniz.