Finn Jones Kimdir? filmleri, dizileri, boyu, kilosu yaşı nedir?

Finn Jones Kimdir? filmleri, dizileri, boyu, kilosu yaşı nedir?

Nisan 8, 2021 0 Yazar: admin

Finn jones Kimdir? Yakışıklı oyuncunun Filmler ve dizileri nelerdir? Game of thrones’ta gördük fakat Finn jones boyu, kilosu nedir? Güzel oyuncu Nereli?

Finn Jones Kimdir? filmleri, dizileri, boyu, kilosu yaşı nedir?

Finn Jones Nereli?

aslen İngilterelidir.

Jones Filmleri Ve Dizileri Nelerdir?

Finn Jones Kimdir? filmleri, dizileri, boyu, kilosu yaşı nedir?

Finn jones Boyu

boyu 1,82’dir.

Finn Jones Kilosu

Kilosunu bilmiyoruz fakat 65 kilo olduğunu tahmin ediyoruz.

Finn Jones Yaşı

1998 yılında doğdu. (33)

Finn Jones Kimdir?

Kendisi 33 yaşında İngilterelidir. HBO dizisi Game of Thrones’daki Loras Tyrell’dir. MarvelNetflix televizyon programları Iron Fist, Danny Rand rolleriyle tanınan bir İngiliz aktör

Finn Jones Kimdir? filmleri, dizileri, boyu, kilosu yaşı nedir?

Finn Jones Kariyeri


Jones, Sanat Eğitim Okullarında üç yıllık oyunculuk kursu eğitimi aldı. özellikle öğretmenleri onu tebrik ediyordu. Bundan önce, Bromley’deki Hayes School’da Altıncı Sınıf öğrencisiydi.
Ekim 2009’da Jones, Hollyoaks Later’ın ikinci dizisinde Hannah Ashworth ile aşkı bulan genç Jamie’yi canlandırdı. Daha sonra, Emma Rigby’nin Şubat 2010’da ayrılmasıyla bağlantı kurmak için Hollyoaks köyüne döndü.


Ocak 2010’da Jones 11. Doktorlar dizisinde yer aldı. 1 ve 8 Nisan 2010’da, The Bill’in iki bölümünde Komutan Lisa Kennedy’nin cinayetle suçlanan oğlu Mark Kennedy’yi canlandırdı. sonrasında Aynı ay içinde özellikle Channel 4 tarafından yaptırılan ve yapımcılığını BAFTA ödüllü LittleLoud Productions’ın yaptığı The Curfew adlı yeni bir çevrimiçi dramanın çekimlerini tamamladı.
Jones aynı zamanda Doctor Who’da The Sarah Jane Adventures adlı dizide de Santiago Jones’u canlandırdı ve Katy Manning’in yanında eski Doctor Who arkadaşı Jo Grant ve Matt Smith on birinci Doktor olarak rol aldı.


19 Haziran 2010’da Jones’un, George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı roman serisinin HBO uyarlaması olan Game of Thrones’da Sör Loras Tyrell olarak rol alacağı açıklandı. Ayrıca 2012 korku filmi Wrong Turn 5: Bloodlines’da küçük bir rolü vardı.
2014 yılında Sleeping Beauty ve The Last Show adında iki filmde rol aldı. Bunun dışında Şubat 2016’da Jones’un, daha büyük Marvel Sinematik Evreninde geçen Marvel Television / Netflix dizisi Iron Fist için Danny Rand olarak rol aldı. Sonrasında Mart 2016’da Marvel, Jones’un Danny Rand olarak rol aldığını resmen onayladı. Jones, The Defenders’da ve Luke Cage ve Iron Fist’in ikinci sezonunda Danny Rand rolünü yeniden canlandırdı.

Özel Hayatı


Jones’un doğum adı Terence “Terry” Jones. Monty Python üyesi Terry Jones ile karıştırılmaması için onu değiştirmek zorunda kaldı.
Aralık 2015’te Jones, Oxfam kampanyacılarına Islington’daki bir alışveriş özellikle Suriyeli mültecileri destekleme çağrıları için para toplamada yardımcı oldu. İşçi Partisi Lideri Jeremy Corbyn ile birlikte göründü ve daha sonra Instagram’daki bir gönderide Corbyn’e desteğini dile getirdi.

Kimdir bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.