Netflix En İyi Gençlik Dizileri

Netflix En İyi Gençlik Dizileri

Şubat 8, 2021 Kapalı Yazar: admin

İlk olarak Netflix gençlik dizilerini sizinler için sıralayacağız, bunun yanı sıra konularınıda sizinle paylaşacağız.

Netflix’in En İyi Genlik Dizileri

  1. American Vandal

Peter ve Sam, ilk belgesellerinin başarısının ardından yeni bir vaka arar ve Washington’daki bir lisede yaşanan mide bulandırıcı bir gizemi araştırmak üzere işe koyulurlar.

2. Lanetli

Gizemli güçlere ve efsanevi bir kılıca sahip olan genç asi Nimue, halkını kurtarma görevini yerine getirmek üzere çekici paralı asker Arthur ile güçlerini birleştirir ancak onu zorlu şeyler beklemektedir.

3. Chilling Adventures of Sabrina

Yarı insan yarı cadı Sabrina, aile mirası Gecenin Kilisesi ile ölümlü gençlerin dünyası arasında kendine yer bulmaya çalışır böylelikle sihir ve haylazlık bir araya gelir.

4. Dash ve Lily

Alaycı Dash ve iyimser Lily, New York’ta sürekli birbirlerine verdikleri bir defter içinde mesajlar ve cesaret oyunları paylaşırlar, böylelikle Noel’de zıt kutuplar birbirini çeker.

5. Dawson’s Creek

1998’den 2003’e tam altı sezon yayınlanan Dawson’s Creek; kurmaca bir kasabada yaşayan gençlerin, çocukluk yıllarından üniversiteye uzanan yolda başlarından geçen maceraları, arkadaşlık bağlarını, aşklarını ve en nihayetinde hayatla yüzleşmelerini anlatmaktadır.

6. Daybreak 

Kıyamet sonrası Los Angeles’ta hayatının en güzel günlerini yaşayan genç, akılsız zombilerle ve ayrımcı çetelerle uğraşıyordur. Bunun yanı sıra hayallerinin kızını bulmaya çalışır.

7. Sevgili Beyaz İnsanlar

Günlük hayatın yüzeyselliği ve kaygan politikaları arasında. özellikle “siyahi dostu” olmayan bir Ivy League üniversitesinde okuyan siyah öğrencilerin hikayesi.

8. Degrassi: Sonraki Sınıf

Degrassi’nin teknoloji meraklısı çaylakları ve eski öğrencileri, lise hayatının gerçekçi yollarından geçmektedir. Hatta Bu yaşlardaysanız, bunlar size tanıdık gelebilir.

9. Derry girls

Kuzey İrlanda’da yaşanan 5 öğrenci siyasi çatışmaların arasında kalmıştır. Bunun yanısıra evrensel ergenlik sorunlarıyla başa çıkmaya çalışıyorlardır.

10. Elite

Son netflix dizimiz Elite: İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolur. Aynı zamanda onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

Bunun gibi genel bilgileri öğrenmek istiyorsanız Benimbilgim.com sitesinin Genel bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkürler.